24 kwietnia delegacja z naszej jednostki udała się do miejscowości Ruchocinek na otwarcie odnowionej zabytkowej remizy połączone z imieninami wsi. Po uroczystości otwarcia i poświęcenia przeszliśmy na plac koło remizy gdzie rozpoczęło się wspólne świętownie. `