Dzień Strażaka

W dniu 16 maja na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka ,w których również uczestniczyliśmy. Obchody rozpoczęły się  od msza świętej w miejscowej kapliczce , a następnie  uczestnicy przemaszerowali  na orlą górę, gdzie przygotowano  poczęstunek i  wspólne biesiadowanie.